DOSA, med lock, silver, Gustaf Möllenborg-Féron, Stockholm 1861.

90954. DOSA, med lock, silver, Gustaf Möllenborg-Féron, Stockholm 1861.

Diameter ca 9 cm. Vikt ca 172 g

Ändring: Diameter ca 9 cm.

Slitage, smärre bucklor, gravyr under furstlig krona.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ändring: Diameter ca 9 cm.

Antal besök: 845