SEKRETÄR 1940/50-tal.

SEKRETÄR 1940/50-tal.
90945. SEKRETÄR 1940/50-tal.

Mahogny. Rullklaff med bakomliggande utdragbar skiva och lådor. Tre lådor i sargen. Längd 85, bredd 45, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
90945. SEKRETÄR 1940/50-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 915