IVAN NOVOTNY. Grindarna till södra koloniområdet i Kalmar, akvarell, signerad och daterad 1998.

909456. IVAN NOVOTNY. Grindarna till södra koloniområdet i Kalmar, akvarell, signerad och daterad 1998.

höjd 29 cm, bredd 44 cm
totalstorlek höjd 46,5 cm, bredd 60 cm

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 44 cm

Antal besök: 284