FÖRSTÄRKARE, Luxor.

FÖRSTÄRKARE, Luxor.
909064. FÖRSTÄRKARE, Luxor.

Typ 4988, bredd 52 cm, djup 25 cm, höjd 11 cm.

Ej funktionstestad, slitage ytrepor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
909064. FÖRSTÄRKARE, Luxor.

Antal besök: 6 755