STAN WYS. Bronsskulptur.

908977. STAN WYS. Bronsskulptur.

Kvinnokomposition, höjd 69 cm inkl sockel 76 cm, numrerad 4/8 daterad 2017
Katatlog medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Katatlog medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 698