SPEGEL, 1800-tal.

SPEGEL, 1800-tal.
908768. SPEGEL, 1800-tal.

höjd 66 cm, bredd 31,5 cm

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
908768. SPEGEL, 1800-tal.

höjd 66 cm, bredd 31,5 cm

åldersslitage.

Antal besök: 337