BROSCH/HÄNGE med caméarbete samt kedja,18k guld. Total vikt 19,8 gram.

90857. BROSCH/HÄNGE med caméarbete samt kedja,18k guld. Total vikt 19,8 gram.

Brosch/hänge med caméarbete samt vita stenar, stmpl ABJ? Stockholm 1953, ca 5 x 4 cm.
Kedja, pansarlänk, längd ca 48 cm. Vikt 7,3 gram.

Bruksslitage. Brosch/hänge med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678