TOMTE, ljushållare, porslin, Rörstrand, 1910/20-tal.

908317. TOMTE, ljushållare, porslin, Rörstrand, 1910/20-tal.

Höjd 17 cm.

Lagad i luvan.
Litet nagg på undersidan.
Krackeleringar i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Lagad i luvan.
Litet nagg på undersidan.
Krackeleringar i glasyren.

Antal besök: 2 728