ISHINK med TÅNG samt VAS. Silver.

908136. ISHINK med TÅNG samt VAS. Silver.

Hink med växtdekor, höjd ca 13 cm. Tillhörande tång. Vas höjd 15 cm. Totalvikt ca 605 gram.

Gravyr, mindre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 227