STINA DALMO. Oljemålningar, 2-stycken.

907922. STINA DALMO. Oljemålningar, 2-stycken.

Komposition med cirklar. Signerade Dalmo. 46x38 cm / styck.

Saknar ramar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar ramar. Slitage.

Antal besök: 815