OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

907919. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Landskap med vattendrag. Signerad Hugo Carlberg samt daterad -96!. 27x35 cm.

Dukhål i övre högra hörnet. Smutslig samt gulnad fernissa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 324