FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.
907681. FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.

Vitmålade. Bredd 54 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 85 cm. Sammetsklädsel.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 161