LAMPBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

90757. LAMPBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Skiva med bemålade kakelplattor. Längd 50 cm, bredd 35 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 512