KISTA, flätad pil, 1900-tal.

KISTA, flätad pil, 1900-tal.
907512. KISTA, flätad pil, 1900-tal.

höjd 43 cm, bredd 73 cm , djup 48 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 571