SOFFA SAMT FÅTÖLJ, 1950-tal, Olof Persons fåtöljindustri, Jönköping.

90746. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, 1950-tal, Olof Persons fåtöljindustri, Jönköping.

soffans längd 155 cm.

bruksslitage samt trasig bård på fåtöljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

soffans längd 155 cm.

Antal besök: 1 770