LÅDKAMERA, omkring 1900.

LÅDKAMERA, omkring 1900.
907204. LÅDKAMERA, omkring 1900.

Trä, mässingsdetaljer. Objektiv märkt Universal-Satz1 No 14454. Med kassetter.

Slitage repor. Kassett med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663