KÄPP MED SILVERKRYCKA, 1900-talets första hälft.
906213. KÄPP MED SILVERKRYCKA, 1900-talets första hälft.
Höjd 92 cm.
Slitage samt bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 92 cm.
Slitage samt bucklor.
3 843