POTTSKÅP, ett par, rokokostil, 1900-tal,.

90620. POTTSKÅP, ett par, rokokostil, 1900-tal,.

Valnöt. Svängda ben. Front med dörr samt låda. Längd 58 cm, bredd 35 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 861