SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

906095. SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 2 st 3-sits soffor, längd 150 cm, djup 70 cm, höjd 72 cm samt fåtölj, bredd 72 cm, djup 70 cm, höjd 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 326