FÅTÖLJ MED FOTPALL, gustaviansk stil.

90602. FÅTÖLJ MED FOTPALL, gustaviansk stil.

grönmålat och förgyllt trä.

bruksslitage, hål samt fläckar i klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

grönmålat och förgyllt trä.

Antal besök: 1 181