VAS, glas, ariel, Olle Alberius, Orrefors, sign.

90592. VAS, glas, ariel, Olle Alberius, Orrefors, sign.

Rymdmotiv. Sign Orrefors 9004590 Olle Alberius Ariel 2-84.
Diameter ca 13 cm. Höjd ca 17,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 5 470