Auktionshuset Thelin & Johansson
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, Staffordshire England, 1800-tal.
90546. FIGURIN, Staffordshire England, 1800-tal.
Höjd 23 cm.
Smärre krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23 cm.
Smärre krackelyrer.
588