BARSKÅP, Ulferts, 1900-talets andra hälft.

905447. BARSKÅP, Ulferts, 1900-talets andra hälft.

Bredd 60 cm, djup 50 cm, höjd 180 cm
Invändig belysning och spegel.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 348