GOLVLAMPOR, ett par, stål, Alf Svensson, Bergbom, 1900-tal.
905328. GOLVLAMPOR, ett par, stål, Alf Svensson, Bergbom, 1900-tal.
Höjd 103 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 103 cm.
Ytslitage.
379