MODULSOFFA, Nili International, 1960/70-tal.

904884. MODULSOFFA, Nili International, 1960/70-tal.

3 moduller varje modulls mått cirka 80 x 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 875