Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VAS, glas, "Crystal eye", Ingegerd Råman, 2000-tal.
904859. VAS, glas, "Crystal eye", Ingegerd Råman, 2000-tal.
Höjd ca 36,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 36,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
601