VAS, flintgods, Aluminia, Danmark.

904713. VAS, flintgods, Aluminia, Danmark.

Längd 22 cm, höjd 14 cm. Signerad E.N.

Nagg och krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg och krackelerad.

Antal besök: 498