PARTI GLASFÖREMÅL mm, 36 delar, 18-1900-tal.

90469. PARTI GLASFÖREMÅL mm, 36 delar, 18-1900-tal.

Bla Alsterbro. Byst av Prins Carl, Kosta. Grisens längd 26 cm. Tre små vaser i metall märkta Made in Japan. Höjd 9 cm.

Slitage, nagg, knoppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810