HARRY FIDLER TILLSKRIVEN(1856-1935). Akvarell med täckvitt, Old Nod. Otydligt monogramsignerad.

904609. HARRY FIDLER TILLSKRIVEN(1856-1935). Akvarell med täckvitt, Old Nod. Otydligt monogramsignerad.

20,2 x 17,5 cm.

Proveniens: Parker Gallery, London.

Fläck. Repa. Något missfärgad.

Gör en kostnadsfri värdering!

20,2 x 17,5 cm.

Dreweatts Online
Antal besök: 1 733