HALVBORD, 1 par, ek, 1800-tal.

90453. HALVBORD, 1 par, ek, 1800-tal.

höjd 77, diameter 106 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 77, diameter 106 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 809