KRYDDSTÄLL, kristall, 1900-tal.

904513. KRYDDSTÄLL, kristall, 1900-tal.

I form av båt, längd 28 cm, höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 592