SOPPSLEV samt skedar, nysilver/metall.

904004. SOPPSLEV samt skedar, nysilver/metall.

Soppslev med vapensköld. Längd ca 36 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.
Inskriptioner förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inskriptioner förekommer.

Antal besök: 335