ANDY WARHOL. EFTER. "Brillo Pouf", sittpuff.

903461. ANDY WARHOL. EFTER. "Brillo Pouf", sittpuff.

Quinze & Milan, Belgien, QM skum med silk screen print, stämplade "Quinze & Milan" samt. "The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, inc.", sitthöjd ca 40 cm.

Mindre ytslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 2 108