DOCKBARNVAGN, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

903440. DOCKBARNVAGN, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Medföljer docka. Längd 70 cm. Höjd 60 cm. Bredd 30 cm.

Docka med skador barnvagn med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276