NATTDUKSBORD, ett par, 1920-tal.

90330. NATTDUKSBORD, ett par, 1920-tal.

Björk. Profilerad front med skåp och låda. Vit stenskiva. Längd 42, bredd 36, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 932