903077. 2 st böcker,SVENSKT HOTELL OCH RESTAURANTVÄSEN I ORD OCH BILD.
1.Inbunden bok.
ESSELTE AKTIEBOLAG, STOCKHOLM 1944.
Iduns tryckeri Aktiebolag, Förlaget Stockholm.
Stämplat, A.B. Trafikrestauranger.
2. Stockholms Hotell och Restaurang Förening 1894-1944.
1,Gott skick.
2, Ej inbunden, bruksslitage.