2 st böcker,SVENSKT HOTELL OCH RESTAURANTVÄSEN I ORD OCH BILD.

903077. 2 st böcker,SVENSKT HOTELL OCH RESTAURANTVÄSEN I ORD OCH BILD.

1.Inbunden bok.
ESSELTE AKTIEBOLAG, STOCKHOLM 1944.
Iduns tryckeri Aktiebolag, Förlaget Stockholm.
Stämplat, A.B. Trafikrestauranger.
2. Stockholms Hotell och Restaurang Förening 1894-1944.

1,Gott skick.
2, Ej inbunden, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1.Inbunden bok.

1,Gott skick.
2, Ej inbunden, bruksslitage.

Täby Auktionsbyrå
Adress

Kemistvägen 10
183 79 Täby
Sverige

Placering
Rum 3
Antal besök: 268