KAMMARLADDNINGSGEVÄR, 1800-tal.

902909. KAMMARLADDNINGSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 124 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 124 cm.

Antal besök: 1 243