INGER PERSSON. Väggrelief, stengods, Rörstrand.

902589. INGER PERSSON. Väggrelief, stengods, Rörstrand.

Viking II. Signerad. 28x15 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 457