Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BO BLOMBERG. Husgavel. Olja på duk. Signerad.
90258. BO BLOMBERG. Husgavel. Olja på duk. Signerad.
103x79 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
103x79 cm.
Garpenhus Auktioner
2 339