Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BO BLOMBERG. Komposition. Olja på duk. Signerad och daterad 2005.
90253. BO BLOMBERG. Komposition. Olja på duk. Signerad och daterad 2005.
103x70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
103x70 cm.
Garpenhus Auktioner
733