SYSKÅP, 1950/60-tal.

SYSKÅP, 1950/60-tal.
902296. SYSKÅP, 1950/60-tal.

Mahogny, längd ca. 81, bredd 54, höjd 115 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
902296. SYSKÅP, 1950/60-tal.

Bruksslitage, fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 376