LJUSSTAKAR samt MINIATYRER, Skultuna. 1800-1900-tal.

90206. LJUSSTAKAR samt MINIATYRER, Skultuna. 1800-1900-tal.

Höjd 5 - 17 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5 - 17 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 3 006