BOKSKÅP, engelsk stil.

BOKSKÅP, engelsk stil.
902030. BOKSKÅP, engelsk stil.

Två hyllplan. Längd ca 150, bredd ca 39, höjd ca 200 cm.

Slitage, repor, stötmärken, omfattande fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 510