FÄLLBORD, 1800-talets början.

FÄLLBORD, 1800-talets början.
90197. FÄLLBORD, 1800-talets början.

Alrot. Stämplat Oscar Andersson, snickare, Kristinehamn. Längd 69, bredd 70, höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 051