FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

FÅTÖLJ, 1950/60-tal.
90185. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Stomme av teak. Stoppad rygg och sits klädd med svart galon.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
90185. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 032