STRINGHYLLA med SKÅP, 1950-/1960-tal.

901311. STRINGHYLLA med SKÅP, 1950-/1960-tal.

Höjd ca 155 cm
Bredd ca 80 cm
Djup ca 32 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 155 cm
Bredd ca 80 cm
Djup ca 32 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 3 954