ROBERTO MATTA. Komposition. Litografiskt tryck. Signerad.

90118. ROBERTO MATTA. Komposition. Litografiskt tryck. Signerad.

27x20 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Roberto Matta (1911–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x20 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besök: 665