OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Grundsund. Olja på glas. Signerad S P A.

90109. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Grundsund. Olja på glas. Signerad S P A.

19x23 cm
samt oljetryck på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x23 cm
samt oljetryck på baksida.

Antal besök: 1 320