INGEBORG HULTCRANTZ MARCUS. Landskap nr 3. Olja på pannå. Signerad I H M.

90101. INGEBORG HULTCRANTZ MARCUS. Landskap nr 3. Olja på pannå. Signerad I H M.

21x21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x21 cm.

Antal besök: 3 558