HERMAN ÖSTLUND. Motiv från Kullaberg. Olja på duk. Signerad och daterad 1929.

90092. HERMAN ÖSTLUND. Motiv från Kullaberg. Olja på duk. Signerad och daterad 1929.

32x42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x42 cm.

Antal besök: 2 211